Зимова школа для викладачів

За підтримки адміністрації Житомирського державного технологічного університету, кафедри іноземних мов, волонтерів Корпусу Мира США в Україні з 16.02 по 18.02.2016 року у ЖДТУпрацювала зимова школа англійської мови для викладачів.

Понад 60-ти викладачів і вчителів-нефахівців з англійської мови міста Житомира і Житомирської області скористалися шансом поспілкуватися англійською в Рік англійської мови в Україні в автентичному середовищі, створеному носіями мови.

Заняття, якіпроводилися під девізом «Отримуй задоволення від спілкування!»були насиченими і цікавими. Присутні відзначали, що вивчення англійської у форматі повного занурення у мову, інтерактивні заняття, практика в невеликих групах, спеціальні гості,різноманітні види діяльності справили на всіх учасників надзвичайне враження та мотивували до подальшої роботи над мовою.

Наші шановні колеги волонтери Корпусу Миру США Лінда і Девід Хібенстрайт, ТадеушМакКлірі, Роб О’лірідивували викладачів своїми ідеями одночасно навчаючи і розважаючи!

Чекаємо на нові зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *