Студентський науково-практичний семінар «Досвід молодих учених» – «Young Scientists Presenting Their Achievements»

3 квітня 2013 в Житомирському державному технологічному університеті відбувся студентський науково-практичний семінар «Досвід молодих учених», який проводила кафедра іноземних мов. Семінар був присвячений актуальним напрямам досліджень у сферах екології, програмної та системної інженерії, машинобудування, радіоелектронних апаратів, автоматизованих технологій, якими займаються магістранти ЖДТУ. Визначною рисою цього семінару є робоча мова – ІНОЗЕМНА.

У семінарі взяли участь магістранти ФІКТу, ФІМу, та ГЕФу. Крім того, з доповіддю виступив аспірант кафедри екології Юрій Мандро. Студентів прийшли підтримати наукові керівники проф. Вінічук М.М., проф. Лоєв В.Ю., доц. Морозов А.В.

Магістранти робили доповіді за матеріалами своїх магістерських досліджень англійською мовою! Успіхом цьогорічного семінару була доповідь студентки гр. МС-125м Тетяни Глемби німецькою мовою.

Крім того, цього разу семінар виявився інтерактивним. Доповіді були ґрунтовно підготовлені, актуальні, багатогранні і викликали у слухацької аудиторії численні питання, на які були представлені вичерпні відповіді. І знову ж таки, іноземними мовами (англійською та німецькою)!

У коротких презентаціях студенти змогли окреслити основні напрями своїх досліджень. Такий семінар дає змогу студентам продемонструвати свої знання із профільних предметів, поділитися напрямами своїх досліджень, обговорити актуальні проблеми і доводить, що вони можуть це робити не лише рідною мовою, а й іноземною.

_DSC0094

_DSC0102

 

_DSC0113

 

_DSC0117

 

_DSC0121

 

_DSC0125

 

_DSC0128

 

_DSC0149

 

_DSC0108

 

_DSC0160

 

_DSC0166

2 коментарі до “Студентський науково-практичний семінар «Досвід молодих учених» – «Young Scientists Presenting Their Achievements»

  1. Тетяна Глемба

    Дякую всім,хто приклав свої зусилля до такого семінару . Це реально круто!!!Особлива подяка організатору- Людмилі Францівні і ,звичайно, моєму наставнику – Світлані Григорівні. Бажаю всім творчого успіху і натхнення в усіх починаннях:)!!!!

  2. Тетяна Глемба

    Дякую всім,хто приклав свої зусилля до такого семінару . Це реально круто!!!Особлива подяка організатору- Людмилі Францівні і ,звичайно, моєму наставнику – Світлані Григорівні. Бажаю всім творчого успіху і натхнення в усіх починаннях:)!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *