Профорієнтація

Викладачі кафедри кафедри іноземних мов ЖДТУ Наталія Крушинська, Лінда та Девід Хебенстрейт на запрошення дирекції Денишівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.Г.Бондарчука стали учасниками урочистого відкриття Року англійської мови на базі цієї школи.

Свято відбулося 25.01.2016 в актовій залі школи у вигляді концерту-зустрічі. Діти продемонстрували свої вміння спілкуватися іноземною мовою, декламували вірші та виконували пісні англійською мовою. Також  для дітей була проведена конкурсна гра «Розумна сімка». Учні виявили високий інтерес до іноземної мови.

Лінда та Девід розповіли про себе, показали презентацію й відповіли на запитання учнів. Спілкування відбулось в дружній атмосфері, що мотивувало не тільки учнів, а й вчителів-предметників взяти участь у приємній розмові.

Директор школи Вербило Л.В. показала гостям школу, розповіла про традиції та методику роботи з дітьми, були обговорені питання щодо подальшої співпраці з волонтерами у літній мовній школі.

Зустріч завершилась віртуальною екскурсією визначними місцями нашого краю та відвідуванням меморіально-мінералогічного музею ім. В.Г.Бондарчука. Лінда та Девід з приємними враженнями залишили відгук про нашу школу.

Чекаємо на зустріч знову та цікаву співпрацю.

дениші_новини

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *